Verslo misija Ukrainoje „Franchising 2016“

Franšizė Expo – Ukraina, tai trijų dienų renginys, vykęs Kijevo tarptautiniame parodų centre. Šis renginys sudaro puikias sąlygas verslo atstovams, siūlantiems bendradarbiavimą pagal franšizę, praplėsti verslo ryšius su potencialiais klientais. Vienas iš renginio tikslų – Ukrainos  rinkos plėtra bei efektyvus vystymasis paslaugų sektoriuje.

Siekiant padėti smulkioms ir vidutinėms įmonėms skatinti verslumą, renginio metu buvo pristatytos programos įvairiose srityse:  viešojo maitinimo, prekybos, paslaugų, gamybos sektoriuose .

UAB “Teisė” atstovai projekte pristate savo teikiamas paslaugas bei investicijų idėjas. Taip pat nepraleido progos įgyti naujos patirties ir praktinių patarimų iš savo srities profesionalų.

“Ši misija suteikė galimybę pasidalinti patirtimi, investicijų idėjomis bei verslo patarimais. Renginio metu bendravome su vietiniais verslininkais, valdžios atstovais taip pat su komercijos atašė Ukrainoje – Rimantu Šėgžda. Nusilpusi Ukrainos rinka ieško investuotojų iš kitų šalių bei galimybės perkelti verslą į saugesnę aplinką.” – pasakojo UAB „Teisė“ direktorius Eimantas Galvydis.