Privatumo politika

Slapukų (cookies) naudojimas steigiu.lt tinklalapyje

Slapukai yra nedideli informacijos failai, atsiųsti į Jūsų įrenginį (kompiuterį ar mobilųjį telefoną) iš Jūsų lankomų svetainių. Slapukai nekelia jokios grėsmės įrenginiams. Lankant svetainę Jūsų interneto naršyklė nuskaito slapuką ir pateikia informaciją, pavyzdžiui, atpažindama Jus kaip svetainės lankytoją ir pritaikydama svetainės turinį pagal Jūsų poreikius.

Savo duotą sutikimą įrašyti slapukus bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

steigiu.lt tinklapyje naudojami Google Analytics slapukai, kurie leidžia mums skaičiuoti apsilankymus, lankytojų srauto šaltinius, matuoti naršymo įpročius bei auditoriją, rodyti reklaminius skelbimus, kurie turėtų būti įdomus tinklapio vartotojams.

Mūsų vaizdinės reklamos partneris AdRoll suteikia galimybę taikyti pakartotinę rinkodarą ir rodyti steigiu.lt reklamą kituose tinklalapiuose bei socialiniuose tinkluose. Reklaminiai slapukai naudojami tik siekiant vartotojo pomėgių pažinimo. Asmeninė informacija, tokia kaip vardas, pavardė, el. paštas ar telefono numeris nėra renkama. Norėdami atsisakyti AdRoll ir jų partnerių reklamos, vartotojai gali apsilankyti šiame puslapyje: http://www.networkadvertising.org/choices/