Paskutinė verslo misija 2015 metais vyko Moldovoje

Verslo misijos –  Kombinuotos verslo kelionės, kurių metu dalyviams  sudaromos galimybės pasisemti naudingos patirties, susipažinti su kitų šalių verslo atstovais, dalyvauti daugybėje renginių.

Verslo atstovai iš Lietuvos nepraleido progos sudalyvauti paskutinėje 2015 metų verslo misijoje, vykusioje Moldovoje.

Apsilankymo metu dalyviai susipažino su Moldovos rinka ir jos specifiškumu,  dalyvavo tarptautinį bendradarbiavimą skatinančiame forume B2B Expo. Daug ateityje praversiančios informacijos sužinojo įvarių konferencijų, susitikimų su kitais dalyviais metu.

Verslininkai sudalyvavo jau trečią kartą surengtoje B2B sektoriui skirtoje parodoje „Moldexpo“, kurioje kiekvienas norintis galėjo susipažinti su kolegų iš kitų šalių vykdoma veikla. Šiais metais parodoje apsilankė daugiau nei 2800 verslo specialistų, atvykusių iš įvairių Europos valstybių.

„Apsilankymas šioje verslo misijoje buvo labai naudinga patirtis. Džiugu matyti, kaip kiti verslo atstovai noriai dalinasi savo patirtimi, taip pat smagu susipažinti su kitų kultūrų verslo plėtros principais ir tradicijomis. Pamatėme savo privalumus ir trūkumus, sužinojome daug naudingos informacijos. Su nekantrumu laikiame kitų verslo misijų, nes tobulėti visada yra kur. “ – Taip verslo misiją Moldovoje vertino UAB „Teisė“ direktorius Eimantas Galvydis.