Įmonės pavadinimo keitimas

Kiekvienam verslui įmonės (UAB, MB ir kt.) pavadinimas yra itin svarbus, iš jo galima suprasti, kokią veikla yra vykdoma, įmonė išsiskiria iš konkurentų,  iš pavadinimo žmonės prisimena įmonę ir dėl tinkamo pasirinkimo įmonė gali tapti žinoma ir išskirtine, nes žmonės prisimena ir nori grįžti, renkasi jus, o ne konkurentus, tai yra sėkmė verslui.  Jei matote, kad išrinkus pavadinimą jis jums netinką, jį galimą keisti bet kuriuo metu, pakanka tik akcininkui priimti sprendimą.

Tikriausiai atkreipėte dėmesį, kad Lietuvoje per porą metų padaugėjo pavadinimų užsienio kalba, tai buvo draudžiama iki 2019 metų gruodžio 31 d., bet dabar teisės aktai leidžia  registruoti įmonių (UAB, MB ir kt.) pavadinimus ne tik lietuvių, bet ir užsienio kalba, tai padidina pasirinkimo galimybę ir suteikia laisvę kūrybai. Tik svarbu, kad pasirinktas pavadinimas neprieštarautų viešajai tvarkai, gerai moralei ir neklaidintų visuomenės dėl įmonės (UAB, MB ir kt.) steigėjo, dalyvio, buveinės, veiklos tikslo, teisinės formos, tapatumo, ar panašumo į kitų įmonių pavadinimus, žinomesnių Lietuvos visuomenei užsienio įmonių, įstaigų ir organizacijų vardus, prekių ženklus. Nuo šiol mes galime patikrinti, ar pasirinktu pavadinimu nėra įregistruotų juridinių asmenų Lietuvoje bei prekių ženklų Europos Sąjungoje.

Įmonės (UAB, MB ir kt.) pavadinimo pakeitimą  galima atlikti labai paprastai,  naudojantis sertifikuotu elektroniniu parašu arba dokumentus tvirtinant notaro biure. Jeigu Jūs nesinaudojate sertifikuotu elektroniniu parašu, mes suteiksime šią paslaugą, Jums tereikės pasirašyti mūsų parengtą įgaliojimą, o visus kitus veiksmus atliksime mes.