Buhalterija, UAB / VšĮ

DIRBAME NUOTOLINIU BŪDU. UŽSAKYKITE PASLAUGAS IŠ BET KURIOS PASAULIO VIETOS!

Kruopšti buhalterinė apskaita už prieinamą kainą

Mes pasirašome sutartį nuo 72/mėn. už UAB ar VšĮ buhalterinės apskaitos tvarkymą. Kiekvieną mėnesį siunčiame Jums ataskaitą už buhalterinę apskaitą pagal pateiktus dokumentus.

Buhalterinių paslaugų kaina priklauso nuo keleto aspektų. Didžiausią įtaką kainai daro darbuotojų skaičius ir komandiruočių apskaita. Vieno darbuotojo mėnesinės algos apskaita Jums kainuos 25 €/mėn., komandiruočių apskaita – 7 €/vnt. Paskaičiavome, jog vidutinio dydžio įmonei pilna mūsų komandos atliekama buhalterinė apskaita vidutiniškai kainuoja ~101,37 €/mėn.

Savo klientams nemokamai suteikiame visų reikalingų įmonės veiklai dokumentų komplektą. Taip pat gaunate galimybę naudotis buhalterine programa ir patys stebėti savo įmonės buhalteriją realiu laiku. Pasikeitus poreikiams bet kada galite nutraukti sutartį – už tai neimame jokio mokesčio.

Buhalterinės paslaugos sėkmingam ir skaidriam Jūsų verslui

 • Profesionalūs mūsų buhalteriai atsakingai atliks visas reikalingas finansines operacijas – nuo paprasčiausios apskaitos iki sudėtingų kompleksinių sprendimų. Vykdome buhalterinę apskaitą, darbo užmokesčio apskaičiavimą, tvarkome personalo dokumentus. Jei įmanoma, rasime ir pateiksime Jums galimybes sutaupyti ir optimizuoti apskaitos procesus.
 • Profesionaliai atlikta buhalterinė apskaita – tai ne tik teisingai apskaičiuoti darbuotojų atlyginimai bei sumokėti mokesčiai. Tai garantas, kad Jūsų įmonei neteks susidurti su netikėtomis staigmenomis bei nuostoliais dėl neapdairumo tvarkant finansinius dokumentus. Kartu tai ir kelias į Jūsų įmonės sėkmingą plėtrą. Kol mūsų specialistai dirba, galite būti ramūs ir skirti visą savo laiką verslo vystymui.
 • Esame motyvuoti ir orientuoti į savo klientų finansinę gerovę bei saugumą. Juk Jūsų sėkmė – tai mūsų sėkmė.

Reaguojame greitai, nes Jūsų laikas – brangus

Gerbiame savo klientų laiką, todėl esame visuomet pasiekiami ir pasirengę operatyviai padėti. Į užklausas atsakome tą pačią dieną. Telefonu į visus Jūsų klausimus atsakysime iki 17 valandos vakaro. Taip pat esame pasiekiami Skype, Viber, WhatsApp programomis. Taupydami Jūsų laiką dokumentus priimame internetu. Bendraujame ir buhalterinę apskaitą tvarkome lietuvių, anglų ir rusų kalbomis. Dirbame visoje Lietuvoje.

Profesionalų konsultacijos ir visi reikalingi dokumentai.

 • Nežinote nuo ko pradėti? Mūsų profesionalūs, didelę patirtį turintys buhalteriai suteiks visas reikalingas konsultacijas apie apskaitą, mokesčius bei kitus verslo valdymo klausimus. Esant poreikiui, pasitelkiame auditorių ir teisininkų konsultacijas.
 • Pas mus dirba tik kvalifikuoti, aukštąjį išsilavinimą turintys bei konfidencialumo sutartis pasirašę buhalteriai. Geriausias mūsų specialistų įvertinimas – patenkinti klientai ir jų rekomendacijos. Esame vertinami tiek didelių bendrovių, tiek mažų įmonių. O svarbiausia, vienodai vertiname kiekvieną klientą.

Kainos nurodytos be PVM.

  Gaukite pasiūlymą

  Atsakysime per 1 val!
  Vardas: *
  Telefonas: *
  El. paštas: *
  Kas domina?